PARAVÁNY
Jak upravit prostor podle vašich představ? Využijte paravány!

Co je to paraván?
Paraván je bytový doplněk – zástěna, jehož hlavní funkcí je rozdělení prostoru, případně skrývání předmětů, které nemají být viděny. Mimo svou praktickou funkci však nabízejí svou estetickou hodnotu. Vhodným výběrem a umístěním paravánu vzbudíte dojem, že se jedná o desénový doplněk bytu.

K čemu paraván využijete?
Již staří Číňané věděli, že krása, jednoduchost a ohromná funkčnost paravánů se nedá ničím nahradit. Potřebujete velký prostor rozdělit na menší? Potřebujete vytvořit pracovní koutek, koutek na čtení, spaní nebo třeba šatnu? Rádi byste zakryli pracovní nepořádek, nevzhledný nábytek, či radiátor? Pak zkuste využít paravány a věřte, že budete spokojeni.

Japonské paravány
V naší nabídce naleznete japonské paravány, které se vyznačují jednoduchou stavbou i zpracováním. Dřevěný rám je vyplněn hrubou rýžovinou a polopropustnou podšívkou. Sestávají z několika křídel. Můžete zvolit čisté bílé paravány nebo se vzorem tradiční japonské sakury.

Pohrajte si s prostorem a se světlem v bytovém interiéru i v restauraci či recepci. Fantazii se meze nekladou!

Mimo výběru paravánů, u nás můžete také koupit vybavení na airsoft, hračky, kočárky, Rehabilitační vybavení, vybavení pro fittness, sluneční brýle, šperky, masážní lehátka, trampolíny nebo antik nábytek.
Nakupujte kvalitní zboží pohodlně ze svého domova v internetovém obchodě Kraspol.com

Potřebujete pomoci?

Do kolonky napište
své telefonní číslo.
 Zavoláme Vám zpět.

Paravany