Potřebujete pomoci?

Do kolonky napište
své telefonní číslo.
 Zavoláme Vám zpět.


Houpací křeslo Relax tmavého ořechového dřeva ratan

Doprava ZDARMA !!! Kurýrní služba - dobírka
 
 
Čas doručení: Skladem, Doručení do 24h
Kód zboží: H003
 
1950 Kč


Podrobný popis zboží


Houpací křeslo do bytu je vyrobeno z ohýbaného dřeva v provedení: vysoký lesk, přírodní  barva, ratanová výplň. Houpací křeslo má sedadlo i opěradlo navržené a vyrobené ze světlého ratanu. To působí velmi elegantně, výjimečně a stylově. Proto bude houpací křeslo ve Vaší domácnosti nepřehlédnutelný kus nábytku.


Není snad nutné nikoho přesvědčovat o pohodlí a komfortu relaxace v tomto houpacím křesle. Houpací křeslo určitě splní očekávání na pohodlí a komfort. Naše firma si Vám dovoluje nabídnout houpací křeslo do bytu, které by nemělo chybět v žádné domácnosti.


Houpací křeslo - historie výrobku

Věděli o tom dobře už naši předci. Stačí přivřít oči a uvidíte Vaši babičku nebo prababičku pohodlně usazenou v houpacím křesle u hořícího krbu, jak háčkuje nebo plete svetřík zrovna pro Vás, dědečka nebo pradědečka s oblíbenými novinami v ruce, u voňavé kávy, který naslouchá praskání dřeva v krbu. Houpací křeslo umožňuje tento zážitek plného pocitu relaxace a odpočinku.


Naše  firma zná potřeby zákazníků, ví co nabídnout ke splnění pocitu pohodlí a uspokojení, a proto vycházíme vstříc požadavkům našich zákazníků. Při nákupu podobného houpacího křesla, jak v prodejnách, tak i na internetu, se určitě setkáte s podobným výrobkem buď kvalitním, leč hodně drahým nebo laciným, ale s nízkou kvalitou. Spojili jsme zdánlivě dvě neslučitelné věci - vysokou kvalitu s dostupnou cenou a výsledný efekt můžete vidět na fotografii - houpací křeslo ze světlého ořechového dřeva s ratanovou výplní.


Houpací křeslo - technické informace
- rozměr sedáku 44 x 47cm
- rozměr opěradla 38 x 65 cm
- doporučené max. zatížení 90 kg
- celkový rozměr šířka 53 cm, výška 95 cm

Zboží posíláme firmou GLS.

na dobírku 0,- Kč dopravné

Doprava na Slovensko:

na dobírku 200,- Kč dopravné
Hodnocení zákazníků :Vaše hodnocení výrobku:
 bodů: 5 vynikající
email:
jméno:
hodnocení:1. Kraspol.com nenese žádnou odpovědnost za obsah uveřejněný v komentářích.
2. Zadaný email je skrytý, používáme ho pouze k identifikaci zákazníka.
3. Text komentáře nesmí porušovat platné právní normy, zejména zákon o autorských právech.
4. Je nepřípustné v komentářích používat text obsahující vulgarismy, urážky a pomluvy jiných osob. Je zakázáno uveřejňovat obsah, který jakýmkoliv způsobem porušuje zákony ČR a dále obsah, který vyhrožuje komukoliv násilím či k němu podněcovat. Smazány budou komentáře obsahující reklamní text a soukromé či firemní odkazy na internetové stránky, které nemají souvislost s komentovaným obsahem. Cílem komentářů je výhradně zhodnocení nabízeného zboží
5. Kraspol.com si vyhrazuje právo odstranit komentáře, které porušují pravidlo v bodě 4 a hodnocení, které přímo či nepřímo poškozuje dobré jméno společnosti.

Přidáním komentáře berete na vědomí a souhlasíte s výše uvedeným řádem.